Gent Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilmek için size özel projeler hazırlıyoruz. Beklentileriniz ve kaynaklarınızı yorumluyor, en uygun yöntemleri tespit ederek optimum derecede verimli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Hazırladığımız projeler kapsamında tüm teknik çizimleri, yerleşim planlarını, mekanik, elektrik ve elektronik projeleri detaylı bir şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Kendi projelerinizi hazırlarken, uygularken ya da proje satın alırken, ihtiyacınız olabilecek tüm teknik detayları ve bilgi ihtiyacını karşılayarak size zaman kazandırıyor, doğru çözümlere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Uygulama esnasında kontrolör ve denetçi görevlerini üstleniyor, projeler, sistemler ya da satın alınan hizmetlerin aslına uygun yürütüldüğünü takip ediyoruz. Ayrıca teknik şartnamelerin hazırlanması, takip edilmesi ve satın alma esnasında sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

İhtiyacınız olan proje, sistem ya da cihazlar için teknik tasarımları yapıyor, hesapları oluşturuyoruz. Projeye ait doğru parça ve ekipmanların seçilmesi için sizle beraber çalışıyor, tasarımlara uygun ürünlerin meydana getirilmesine destek veriyoruz.

Sizin için yerleşim planları, çizimler, P&ID diagramları yapıyor, imalat, saha, mekanik, elektrik ve elektronik projelerinizi hazırlıyoruz. Otomasyon ihtiyaçlarınızı belirleyerek işletme senaryoları dahil tüm yazılımlarınızı ve programlarınızı oluşturuyoruz. Ayrıca bakım, onarım ve kullanma klavuzlarınızı yazıyoruz.

Teknik ekibimiz ve mühendislerimiz sayesinde servis ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz. Saha keşfi, kapalı keşif, kontrol, önleyici müdahale gibi servis hizmetlerimiz yanında montaj aşamasından devreye alma sonrasına kadar her aşamada hizmetinizdeyiz.

Bakım & onarım hizmetlerimiz sayesinde sistemlerinizin ve cihazlarınızın ekonomik ömürlerini uzatırken üretim maliyetlerini de düşürmeye yardımcı oluyoruz. Bakım-onarım esnasında kullanılan parça, malzeme ve işçilik için, projeye göre en az iki yıl garanti veriyoruz.

Mevcut sistemlerinizi sizler için inceliyor, kapasite artırımları, yenileme ihtiyaçları ve revize imkanlarını tespit ediyoruz. Atıl durumda kalmış, eskimiş, işlevini yitirmiş ya da verimsiz çalışan cihazlarınızı yeniliyor kullanımınıza sunuyoruz. Bu şekilde hem sizin hem de ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Enerji ihtiyacınızı tespit ediyor, tüketim alışkanlıklarınızı inceliyor, mevcut tüketiminizi gözlemliyor, doğru ekipman ve yöntemleri bir araya getirerek enerjiyi verimli kullanmanızı sağlıyoruz. Bu şekilde sadece tasarruf sağlamakla kalmıyor, yatırıma aktarabileceğiniz bütçeler yaratıyoruz.

Pompa ihtiyaçlarınızı belirliyor, sistemlerinizi ihtiyaçlarınıza göre düzenliyoruz. En uygun tipteki pompaları doğru borulama ve biriktirme yöntemleri ile birleştiriyor, sayı optimizasyonu sağlıyoruz. Aynı zamanda bakım etkinliği ve enerji tasarrufu sağlayarak ekonominize katkıda bulunuyoruz.

Gerekli tüm keşif, topografik çalışmalar ve hesaplamaları yaparak, borulama, vanalama, aktarma, terfii, depolama, yeraltı ve üstü yerleştirme işlerinizi özenle yapıyoruz. Kanalizasyon, isale hatları, yağmur suyu toplama, biriktirme ve uzaklaştırma hatları döşüyoruz. Her türlü borulama işlerinize, malzeme tipi fark etmeksizin uygun çözümler sunuyoruz.

Gerek kendi üretimimiz gerekse size ait sistem ve cihazlarınızı projesine uygun olarak monte ediyor ve devreye alıyoruz. Bu işleri yaparken en uygun ekipman ve personeli, kaliteli hizmet anlayışımızla birleştiriyor, bir seferde tamamlanan, sorunsuz uygulamalar yapıyoruz.

Tüm arıtma sistemleriniz için proje onaylarınızı alıyoruz. Aynı zamanda arıtma sistemlerinin ürettiği atık sular ve atık su arıtma tesislerinin üretim sularının deşarj izinlerini takip ederek sonuçlandırıyoruz.

Öne Çıkan Ürünlerimiz

İletişim

Cumhuriyet Mahallesi, 23 Nisan Bulvarı, No:135 / C-D Milas / MUĞLA